Małżeński

Kochani w Święto Świętej Rodziny zrodziło się w moim sercu wielkie pragnienie aby w jakiś sposób duchowo wesprzeć małżeństwa, stąd pomysł aby każdego dnia w ramach inicjatywy Smsa niosącego Błogosławieństwo (SnB), popołudniami wysyłać duchową motywacje dla małżonków i narzeczonych. Zgłoszenie do tej inicjatywy dla małżeństw będzie podobne jak w SnB, małżeństwa, które już odbierają Smsa z błogosławieństwem i wysłały już dawno papierowy formularz, proszone są o wysłanie smsa na numer z którego otrzymują SnB z hasłem ŚWIĘTA RODZINA. Natomiast nowe małżeństwa proszone są o wypełnienie formularza SnB i zaznaczenie sms małżeński.

Niech Jezus, Maryja i Józef błogosławią Waszym Rodzinom.
ks. Karol Krukowski

Pobierz formularz, regulamin i poznaj szczegóły:

W przypadku pytań kontakt z Biurem Obsługi SnB pod nr tel. 727 008 303 (osoba świecka), kontakt z ks. Karolem 727 008 703  (pon. – pt. 9:00 – 16:00)

Usługę można również aktywować na 30 DNI poprzez wysłanie SMSa o treści ŚWIĘTA RODZINA (koszt smsa wg. taryfy operatora) pod numer: 727 008 303 oraz podanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, oświadczenie, że jest się osobą pełnoletnią i akceptuje regulamin SnB) opcja jest jednorazowa, w celu przedłużenia usługi należy wypełnić formularz elektronicznie lub papierowo. Usługa 30-dniowa wygasa w momencie niedostarczenia wypełnionego papierowego formularza zgłoszeniowego.