Niosący Błogosławieństwo

Czym jest SNB ???

SMS niosący Błogosławieństwo jest odpowiedzią na wezwanie do czynienia dobra!

Które mocno wybrzmiewa w liście do Rzymian (12, 14) BŁOGOSŁAWCIE tych którzy was prześladują, BŁOGOSŁAWCIE, ale nie złorzeczcie.

 

Pomysł  i  pragnienie zrodziło się w Kapłańskim sercu, aby Bóg po przez Błogosławieństwo dotykał swoją łaską ludzi każdego dnia, w czasie i chwili w której się  w danym momencie znajdują.
Wszystko zaczęło się od kilku SMSów dziennie, dziś to już kilka tysięcy SMSów tygodniowo.  I niesamowite owoce Bożego działania!

Główną ideą SnB jest, aby Pan Bóg poprzez Błogosławieństwo, dotykał swoją łaską ludzi każdego dnia, w czasie i w chwili, w której się w danym momencie znajdują.

20180717_160421

W codziennym zabieganiu SMS z symbolicznym Błogosławieństwem „+”  ma nam przypominać i służyć pomocą w kierowaniu naszych myśli ku Bogu, który błogosławi i napełnia nas swoimi darami. Przyjmować nieustannie i na nowo błogosławieństwo, to każdego dnia zapraszać Chrystusa do swojego życia. Najpiękniej dokonuje się to poprzez znak krzyża.

 

Błogosławiony SMS ma przypominać o tej łasce. Może właśnie moment nadejścia wiadomości stanie się stałym elementem dnia, chwilą refleksji, stanięcia przed Bogiem, uczynienia znaku krzyża i przyjęcia daru Bożego Błogosławieństwa.

 

Pan Bóg daje nam obietnicę: „będę zsyłał deszcz w dogodnym czasie, będzie to deszcz niosący błogosławieństwo” Ez 34, 26

Dla kogo?

Jezus daje odpowiedź : Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie – niech przyjdzie do Mnie i pije! (J 7, 37).

Nic więcej dodawać nie trzeba…. 

ks. Karol Krukowski z ekipą SnB

Pobierz formularz, regulamin i poznaj szczegóły:

W przypadku pytań kontakt z Biurem Obsługi SnB pod nr tel. 727 008 303 (osoba świecka wew. 1 ),  kontakt z ks. Karolem wew. 2.

 

Usługę można również aktywować na 30 DNI poprzez wysłanie SMSa o treści BŁOGOSŁAWIEŃSTWO (koszt smsa wg. taryfy operatora) pod numer: 697 138 308 oraz podanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, oświadczenie, że jest się osobą pełnoletnią i akceptuje regulamin SnB) opcja jest jednorazowa, w celu przedłużenia usługi należy wypełnić formularz elektronicznie lub papierowo. Usługa 30-dniowa wygasa w momencie niedostarczenia wypełnionego papierowego formularza.