Aktualności

Po wielu miesiącach starań dnia 21.06.2017 r. Fundatorzy: ks. Karol Krukowski i Roman Pluta podpisali długo wyczekiwany przez nas akt notarialny powołujący do istnienia Fundację Trinitatis.

 

Fundację tworzą ludzie, którzy z otwartym sercem odpowiedzieli na wezwanie i wyrazili swoją gotowość.

 

Do fundacji zostali powołani odpowiedzialni, aby wspólnie pracować, służyć i realizować cele Fundacji Trinitatis. Zespół tworzą ludzie ze Wspólnoty Ikona Trójcy Świętej, w którego skład wchodzi dwuosobowy Zarząd oraz Rada Fundacji.

 

Zarząd Fundacji:

– Magdalena Kapuścińska – Prezes Fundacji

– ks. Karol Krukowski – Wiceprezes Fundacji

Rada Fundacji:

– Danuta Jurkowska

– Joanna Pieczul

– Urszula Pluta.

 

Dnia 25.09.2017 r. Fundacja Trinitatis została wpisana do KRS.

 

Po otrzymaniu KRS odbyło się pierwsze spotkanie Zarządu Fundacji, na którym zostały ustalone dalsze działania. Pierwszymi krokami w naszej fundacji były: podpisanie umowy z biurem prowadzącym księgowość,  założenie konta w banku oraz wizyty w urzędach.

 

Jeśli pragniesz zaangażować się i wspólnie z nami tworzyć to dzieło zapraszamy do nas!

W dniu 15.09 w Medjugorje odprawiłem msze św. za wszystkich ofiarodawców i darczyńców naszej Wspólnoty i Fundacji.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Wniebowzięcia NMP w Galinach, siedziba: 11-214 Bartoszyce, Galiny 74.