Patron SnB

 

 

Kochani odbiorcy Smsa niosącego Błogosławieństwo :)

 

Rozpoczynamy miesiąc wrzesień, to czas kiedy żyjemy może jeszcze wspomnieniami urlopowego odpoczynku, dla niektórych wspomnieniami pielgrzymiego szlaku.

Nieubłaganie mija kolejne lato. Dla dzieci i młodzieży to czas rozpoczęcia nowego roku szkolnego...

Wraz z nowym miesiącem, chciałbym Was zaprosić do Smsa niosącego Błogosławieństwo z nowym Patronem. Od dziś będziemy mogli czerpać z duchowości ks. Krzysztofa Grzywocza, kapłana diecezji opolskiej, który w 2017 r. zaginął w górach Alpach. Był cenionym duszpasterzem, teologiem, kierownikiem duchowym. Chciałbym abyśmy mogli też zaczerpnąć z Jego duchowości, niech te myśli prowadzą nas po naszej codzienności.
 

Z pamięcia w modlitwie + 

ks. Karol Krukowski 

 

Kochani Odbiorcy Smsa niosącego Błogosławieństwo!

 

W codziennym zabieganiu SMS z symbolicznym Błogosławieństwem „+”  ma nam przypominać i służyć pomocą w kierowaniu naszych myśli ku Bogu, który błogosławi i napełnia nas swoimi darami. Przyjmować nieustannie i na nowo błogosławieństwo, to każdego dnia zapraszać Chrystusa do swojego życia. Najpiękniej dokonuje się to poprzez znak krzyża.

 

Błogosławiony SMS ma przypominać o tej łasce. Może właśnie moment nadejścia wiadomości stanie się stałym elementem dnia, chwilą refleksji, stanięcia przed Bogiem, uczynienia znaku krzyża i przyjęcia daru Bożego Błogosławieństwa.

 

Pan Bóg daje nam obietnicę: „będę zsyłał deszcz w dogodnym czasie, będzie to deszcz niosący błogosławieństwo” Ez 34, 26

 

Patroni smsa niosącego Błogosławieństwo według lat:

2023:  s. Miriam, s. Bożena Hanusiak, Mnisi z Góry Athos, ks. Krzysztof Grzywocz

 

2022: św. Małgorzata M. Alacoque, Tomasz a Kempis, Pismo Świete, abp. Fulton Sheen, 

 

2021: św. o. Pio

 

2020: o. Dolindo, kard. Stefan Wyszyński

 

2019:św. Tersa od Dzieciątka Jezus, św. Jan Bosko, św. Teresa od Jeusa, Sługa Boży Wenanty Katarzyniec 

 

2018:  Alicja Lenczewska

 

2017: św. Jan Maria Escriva

 

2016: św. Matka Teresa z Kalkuty

 

2015: św. Jan Maria Vianey 

 

2014: św. s. Faustyna Kowalska

 

2013: św. o. Pio

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Wniebowzięcia NMP w Galinach, siedziba: 11-214 Bartoszyce, Galiny 74.