Patron SnB

 

 

Kochani Odbiorcy Smsa niosącego Błogosławieństwo!

 

Kolejny Adwent - czas oczekiwania, przed nami...
Z pewnością każdy z nas, u progu adwentu ma pragnienie, aby ten czas nie był czasem zmarnowanym, aby nie przeleciał nam między palcami. 
Oczekując na radosne Święta Narodzenia Pańskiego, na pamiątkę Wcielania Syna Bożego, chcemy się dobrze przygotować. 
Adwent rozpoczyna nowy rok liturgiczny, może być też początkiem nowego życia w Bogu. Chciałbym także aby i nasze Smsy pomogły Wam Kochani w tej przemianie... w czasie adwentu będzie nas prowadziło SŁOWO Tego na którego czekamy... niech codzienne zdania z Ewangelii dnia będą kierunkowskazem w tym oczekiwaniu...
 
Na radosne oczekiwanie Zbawiciela - z serca Wam błogosławię+
ks. Karol Krukowski 

 

 

W codziennym zabieganiu SMS z symbolicznym Błogosławieństwem „+”  ma nam przypominać i służyć pomocą w kierowaniu naszych myśli ku Bogu, który błogosławi i napełnia nas swoimi darami. Przyjmować nieustannie i na nowo błogosławieństwo, to każdego dnia zapraszać Chrystusa do swojego życia. Najpiękniej dokonuje się to poprzez znak krzyża.

 

Błogosławiony SMS ma przypominać o tej łasce. Może właśnie moment nadejścia wiadomości stanie się stałym elementem dnia, chwilą refleksji, stanięcia przed Bogiem, uczynienia znaku krzyża i przyjęcia daru Bożego Błogosławieństwa.

 

Pan Bóg daje nam obietnicę: „będę zsyłał deszcz w dogodnym czasie, będzie to deszcz niosący błogosławieństwo” Ez 34, 26

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Wniebowzięcia NMP w Galinach, siedziba: 11-214 Bartoszyce, Galiny 74.