SnB Małżeński

Kochani w Święto Świętej Rodziny zrodziło się w moim sercu wielkie pragnienie aby w jakiś sposób duchowo wesprzeć małżeństwa, stąd pomysł aby każdego dnia w ramach inicjatywy Smsa niosącego Błogosławieństwo (SnB), popołudniami wysyłać duchową motywacje dla małżonków i narzeczonych. Zgłoszenie do tej inicjatywy dla małżeństw będzie podobne jak w SnB, małżeństwa, które już odbierają Smsa z błogosławieństwem i wysłały już dawno papierowy formularz, proszone są o wysłanie smsa na numer tel. 727 008 303 z hasłem ŚWIĘTA RODZINA. Natomiast nowe małżeństwa proszone są o wypełnienie formularza SnB i zaznaczenie sms małżeński.

 

Niech Jezus, Maryja i Józef błogosławią Waszym Rodzinom.


ks. Karol Krukowski

 


W przypadku pytań kontakt z Biurem Obsługi SnB pod nr tel. 727 008 303 (osoba świecka), kontakt z ks. Karolem 727 008 703  (pon. – pt. 9:00 – 16:00)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Wniebowzięcia NMP w Galinach, siedziba: 11-214 Bartoszyce, Galiny 74.