O wspólnocie

MODLITWA ZA WSPÓLNOTĘ IKONA TRÓJCY ŚWIĘTEJ


Panie Jezu Chryste, Synu Boga Ojca, w Duchu Świętym przez ręce Maryi Niepokalanej oddajemy dziś Tobie, na zawsze, wszystkie nasze wspólnoty, Siostry i Braci, których wzywasz do głoszenia Ewangelii i przygotowania świata na Twoje powtórne przyjście.Oddajemy wszystkich, którzy wraz z nami wielbią Trójcę Świętą w każdym czasie i miejscu. 

 

Świadomi naszej słabości, ale ufni w Twoje Nieskończone Miłosierdzie oddajemy się Twojej Świętej Woli. Ty Sam uświęcaj nas i posługuj się nami, jak chcesz, w Twoim dziele zbawienia świata. Króluj w naszych sercach i w całej naszej Wspólnocie, spraw, by Twoja Wola pełniona była zawsze, wszędzie i we wszystkim, aby Królestwo Twoje, ogarnęło wszystkich ludzi po wszystkie czasy. Amen

 


 

 

 

KIM JESTEŚMY?

 

Katolicka Wspólnota modlitewno-ewangelizacyjna – grupa osób, która pragnie dzielić się z innymi, także z Tobą, doświadczeniem Boga w swoim życiu, budując relacje z Bogiem i drugim człowiekiem.

 

NASZ CEL:

Niebo!

 


 


JAK GO REALIZUJEMY?

 

  1. Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu
  2. Modlitwa osobista i wspólnotowa
  3. Ewangelizacja – głoszenie wszystkim – również i Tobie Dobrej Nowiny (którą sami żyjemy) o całkowitym zbawieniu człowieka i wszystkich ludzi dokonanym przez śmierć, zmartwychwstanie i uwielbienie Jezusa Chrystusa
  4. Uwielbienie jako styl życia

 


 

 

ŚRODKI REALIZACJI

  1. Spotkania wspólnot
  2. Rekolekcje i kursy ewangelizacyjne
  3. “Warsztaty modlitewne”
  4. Dni skupienia
  5. Wieczory uwielbienia
  6. Spotkania okolicznościowe

 

GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

OLSZTYN JAROTY – zobacz terminy

 


 

 

DLA KOGO?

 

DLA CIEBIE – nie ważne ile masz lat, co robisz, jakie masz doświadczenie Boga. Zapraszamy! Przyjdź do nas!!!

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Wniebowzięcia NMP w Galinach, siedziba: 11-214 Bartoszyce, Galiny 74.